KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325344
nr 1432 5344
Sören Grönbech, väverskor. Signerad. Olja på duk, 43x35, yttermått inklusive ram: 56x50 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:31:32
1.100 kr
1.600 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr