KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325344

nr 1432 5344

Sören Grönbech, väverskor. Signerad. Olja på duk, 43x35, yttermått inklusive ram: 56x50 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 22 november 2021
kl 19:31:32